Sex fotka Erotyczny Portal Społecznościowy! Sex randki!
Sex fotka Erotyczny Portal Społecznościowy! Sex randki! |  Prowokuje.pl to erotyczna sexfotka, miejsce gdzie odważni ludzie mogą publikować swoje zdjęcia, niekoniecznie cenzuralne. Liczymy, że uda nam się zbudować społeczność ludzi odważnych, otwartych i gotowych na poczucie smaku sexu. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu portalowi, wiele osób znajdzie swoją drugą połówkę, bądź też przeżyje chwile miłosnych uniesień u boku wymarzonego partnera seksualnego.
Witaj! nieznajomy | logowanie | rejestracja

Start separator
Ogłoszenia
separator
Galeria
separator
Ranking
separator
Użytkownicy
separator
Konto VIP
separator
Zarejestrowanych użytkowników: 22759 separator
Kontakt

Nadużycia

Aby utrzymać wysoki poziom serwisu pozwalamy Ci zgłaszać sytuacje, w których może dochodzić do nadużyć ze strony użytkowników naszego serwisu takich jak: zamieszczenie niezgodnych z regulaminem fotografii, komentarzy, wpisów na profilu, naruszenia praw autorskich itd.

W celu zgłoszenia nadużycia prosimy o użycie znajdującego się obok formularza, w którym prosimy o wybór typu nadużycia i w miarę możliwości krótkiego wyjaśnienia (opisania) zgłaszanego nadużycia.

Wszelkie zgłoszone nadużycia będą niezwłocznie weryfikowane przez naszych Administratorów i/lub Moderatorów, a wobec osób które dopuściły się w jakimkolwiek stopniu złamania postanowień regulaminu serwisu będą wyciągane stosowne konsekwencje przewidziane w regulaminie.
Formularz zgłaszania nadużyć


Nadużycia mogą zgłaszać tylko zalogowani użytkownicy.
Copyright © 2019 prowokuje.pl
Prezentowane zdjęcia stanowią własność ich autorów.
Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez ich zgody jest zabronione.

Regulamin | Polityka prywatności | Promuj nas | Reklama